Dziewczyn TALENTU WROCŁAW najlepsze na Mistrzostwach Polski Seniorek

​W dniach 26-29.11.2020 r. w Biłgoraju odbyły się  MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w podnoszeniu ciężarów . Były to XXVII  mistrzostwa kobiet i  XC mężczyzn. Mimo,  że pandemia pokrzyżowała plany przygotowań do mistrzostw to zgromadziły one rekordową ilość zawodniczek i zawodników. O medale mistrzostw rywalizowało 83kobiety i 130 zawodników.

​Po raz trzeci w historii naszego klubu wygraliśmy w punktacji drużynowej.  Po zwycięstwie w 2017  w Zamościu i 2018 roku w Kobierzycach  z przerwą na Ciechanów,  gdzie nie prowadzono oddzielnej punktacji dla kobiet i mężczyzn powróciliśmy z Biłgoraju z pierwszym  miejscem. 

Złoty zespół startował w składzie : Patrycja ANDREJCZUK, Kamila DZIEDZIULO,  Monika DZIENIS, Żaklina LUBASIŃSKA, Stella LUBASIŃSKA, Karolina MICHAŁEK, Gabriela MURDZA, Daria NOWAK, Natalia PETKAMarzena SARNECKAZ różnych powodów w mistrzostwach nie mogły wystartować Eliza CIOŁKOSZ, Daria GALANTOWICZ  i Patrycja KĘDZIERSKA.

Oprócz sukcesu zespołowego miło jest nam zakomunikować, że Monika DZIENIS w kategorii wagowej do 59 kg i Karolina MICHAŁEK  w kategorii do 76 kg  stanęły na najniższym stopniu podium.