Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – WKS „Śląsk”

Zakończyły się udane dla naszego klubu Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strefie D: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie. Nasi młodzicy wywalczyli 12 medali co pokazuje coraz większy postęp w szkoleniu. Fenomenalnie spisały się dziś przede wszystkim nasze dziewczyny zdobywajac aż 3 złote medale. Słowa uznania należą się również naszym chłopcom, którzy dzielnie walczyli ale nie osiągnęli wysokich celów jakie sobie zakładali. 

Wyniki medalowe 

Kategoria walk – dziewczyny:

🥋Hałaj Antonina 🥇 złoto 

🥋Wojewoda Zuzanna 🥇 złoto 

🥋Kazimieruk Lelia 🥇złoto

🥋Całkosinska Oliwia 🥈 srebro 

🥋Tyszka Paulina 🥉 brąz 

🥋Wisiecka Gabriela 🥉 brąz 

Kategoria walk – chłopcy:

🥋Jankowski Kuba 🥉 brąz 

🥋Nadolny Leon 🥉 brąz 

🥋Brąglewicz Marek 🥉 brąz 

🥋Haczkiewicz – Mazur Stanisław 🥉 brąz 

🥋Moskal Tymon – IV miejsce 

🥋Zając Cyprian – IV miejsce 

Kategoria poomsae dziewczyny:

🥋Hałaj Antonina 🥉 brąz 

Kategoria poomsae chłopcy:

🥋Nadolny Leon 🥈 srebro 

Ponadto WKS „Śląsk” zajął II miejsce drużynowo w klasyfikacji klubów z wszystkich 4 województw, a jeśli chodzi o kluby z Dolnego Śląska był najlepszy.

Kierownik sekcji Dorian Kondrajczak:

„Jest to dla nas moment radości i dowód, że praca szkoleniowców idzie w dobrym kierunku ale nie spoczniemy na laurach bo możemy zdecydowanie więcej…”

Wszystkim zawodnikom oraz kibicom dziękujemy za waszą energię i trud w sportowe zmagania