Zakończyły się udane dla naszego klubu Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strefie D: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie. Nasi młodzicy wywalczyli 12 medali co pokazuje coraz większy postęp w szkoleniu. Fenomenalnie spisały się dziś przede wszystkim nasze dziewczyny zdobywajac aż 3 złote medale. Słowa uznania należą się również naszym chłopcom, którzy dzielnie walczyli ale nie osiągnęli wysokich celów jakie sobie zakładali.
Wyniki medalowe
Kategoria walk – dziewczyny:
Hałaj Antonina
złoto
Wojewoda Zuzanna
złoto
Kazimieruk Lelia
złoto
Całkosinska Oliwia
srebro
Tyszka Paulina
brąz
Wisiecka Gabriela
brąz
Kategoria walk – chłopcy:
Jankowski Kuba
brąz
Nadolny Leon
brąz
Brąglewicz Marek
brąz
Haczkiewicz – Mazur Stanisław
brąz
Moskal Tymon – IV miejsce
Zając Cyprian – IV miejsce
Kategoria poomsae dziewczyny:
Hałaj Antonina
brąz
Kategoria poomsae chłopcy:
Nadolny Leon
srebro
Ponadto WKS „Śląsk” zajął II miejsce drużynowo w klasyfikacji klubów z wszystkich 4 województw, a jeśli chodzi o kluby z Dolnego Śląska był najlepszy.
Kierownik sekcji Dorian Kondrajczak:
„Jest to dla nas moment radości i dowód, że praca szkoleniowców idzie w dobrym kierunku ale nie spoczniemy na laurach bo możemy zdecydowanie więcej…”
Wszystkim zawodnikom oraz kibicom dziękujemy za waszą energię i trud w sportowe zmagania





