Nabór do sekcji snowboard

Działająca od 2 lat sekcja snowboardu w AZS AWF Wrocław rozpoczęła dodatkowy nabór jeżdżących dzieci i młodzieży w wieku 8 – 14 lat.

Aktualnie prowadzimy zajęcia przedsezonowe we wtorki na hali trampolin GoJump. Oprócz tego można uczestniczyć w wybranych ( z bogatego kalendarza )przez siebie treningów na śniegu w kraju i krajach Alpejskich – treningi na tyczkach, w snowparku. W planach są również starty w zawodach.

Sekcja skierowana jest przede wszystkim w stronę dzieci i młodzieży, a na Dolnym Śląsku nie brakuje uzdolnionych snowboardzistów. Możemy się pochwalić pierwszymi sukcesami – członek naszego klubu, Kamil Knop został powołany do Kadry Narodowej w Slopestyle a z Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018 przywieźliśmy brązowy medal i wiele cennych punktów dla Dolnego Śląska.

Mamy nadzieję, iż inicjatywa spotka się z dużym zainteresowaniem. Biorąc pod uwagę zaplecze AZS AWF – sprzętowe, organizacyjne, kadrowe itd., przyszli „klubowicze” powinni być zadowoleni.

Warunek podstawowy – umiejętność jazdy na snowboardzie.

Prosimy śledzić nasze newsy na Faceboook’u już dziś można zgłaszać swój akces pod adresem: piotr.kunysz@awf.wroc.pl oraz gienia@signx.pl;