Posypały się medale na wioślarskich Mistrzostwach Polski

Minione dwa tygodnie upływały pod znakiem regat o Mistrzostwo Polski w Wioślarstwie. Świetnie zaprezentowały się w dn 13 września br. zawodniczki UKS MIELNIUM Wrocław i KW PEGAZ Wrocław. Złote medale w zmaganiach młodziczek zdobyła czwórka ze sterniczką w składzie: Julia Żyła, Amelia Kaczmarczyk, Barbara Głód, Hanna Stach i sterniczka Kasia Frątczak (trener Ewa Gancarz). Również złoty krążek błyszczał na piersi młodzika Dominika Syposza, który w konkurencji jedynek chłopców nie miał sobie równych i zdobył Mistrzostwo Polski (trener Piotr Gancarz).

Po raz trzeci słuchaliśmy Mazurka Dąbrowskiego, gdy niezagrożona do mety zmierzała w młodzieżowej konkurencji jedynek pań Zuzanna Jasińska (trener Michał Gąszczak). Brązowy medal w konkurencji jedynek mężczyzn zdobył reprezentant KW PEGAZ Bartłomiej Zalega (trener Piotr Stroka).

Również złotym akcentem dla UKS MILENIUM zakończyły się w dniu 20 września br. rozgrywane na Poznańskiej MALCIE Mistrzostwa Polski Seniorów. Zuzanna Jasińska pewnie i w pięknym stylu potwierdziła fakt, że jest najlepszą skiffistką lekką w Polsce! Gratulacje!