Sukces medalowy Klubu Świt w pływaniu!!!

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Pływaniu na basenie 50 metrowym Juniorów i Seniorów odbyły się w dniach 23-25 kwietnia 2021 r. w Łodzi.

Dwanaścioro zawodników reprezentowało klub „Świt” w zawodach i zdobyło 22 medale dla klubu w tym 10 złotych, 6 srebrnych i 6 brązowych. To bardzo duży sukces i został ustanowiony rekord klubu w ilości złotych medali zdobytych dla klubu ŚWIT na zawodach pływackich. ŚWIT Wrocław zajął III miejsce w klasyfikacji medalowej Mistrzostw w Pływaniu w Polsce w roku 2021. Najwięcej medali dla ekipy ŚWIT zdobyli Kacper Nowicki – 8 medali: 2 złote, 3 srebrne, 1 brązowy (indywidualnie) i 2 złote (sztafety). Konrad Powroźnik – 7 medali: 5 złotych (indywidualnie) i 2 złote (sztafety), Konrad Frynia – 4 medale: 1 złoto, 1 srebrny (indywidualnie) i 2 złote (sztafety), Grzegorz Czarny – 4 medale: 2 brązowe (indywidualnie) i 2 złote (sztafety).