Dnia 14 maja br w auli PKOL w Warszawie odbyła się coroczna Gala „Trenerka Roku” Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Wyróżnienie w kategorii Promowanie sportu kobiet w konkursie TRENERKA ROKU 2025 otrzymała dolnośląska trenerka wioślarstwa Ewa Gancarz, współzałożycielka Klubu Wioślarskiego PEGAZ oraz żeńskiego UKS MILENIUM Wrocław.


