Webinaria

Dolnośląska Federacja Sportu we współpracy z DAUERMAN Kancelarią Prawa Sportowego i Gospodarczego organizuje cykl bezpłatnych webinariów, czyli szkoleń internetowych pod hasłem „NOWOCZESNY KLUB SPORTOWY”, mających na celu podniesienie świadomości prawnej osób zarządzających klubami sportowymi.
Szkolenia kierowane są do przedstawicieli klubów – członków dolnośląskich związków sportowych (po jednej osobie z każdego klubu). Cykl szkoleń składać się będzie z trzech webinariów trwających po około godzinę każde. Będą się one odbywać raz w miesiącu (w styczniu, lutym i marcu 2018 roku) w godzinach późno-popołudniowych. Pierwsze ”wirtualne szkolenie” przewidujemy już w drugim tygodniu stycznia.
Podczas styczniowego szkolenia poruszona zostanie tematyka RODO – nowe obowiązki ochrony danych osobowych osób fizycznych. W lutym, tematem webinarium będzie naruszenie dóbr osobistych uczestników współzawodnictwa sportowego, a w marcu szkolenie dotyczyć będzie kontraktu sportowego.
Warunkiem uczestnictwa w webinariach jest rejestracja na platformie www.wszystkodlaklubu.pl (poprzez wypełnienie formularza z danymi kontaktowymi). Po zarejestrowaniu każdy uczestnik otrzyma mailem indywidualne zaproszenie, dzięki któremu w umówionym

dniu i godzinie będzie mógł być interaktywnym uczestnikiem webinarium.
Wszystkie 3 webinaria z tego cyklu są bezpłatne. Aby wziąć udział w szkoleniach wystarczy reprezentować klub – członka związku, posiadać komputer lub urządzenie mobilne z głośnikami lub słuchawkami z dostępem do internetu wyposażone w przeglądarkę internetową. Szczegółowe informacje i terminy szkoleń będą sukcesywnie publikowane na stronie internetowej Federacji, na platformie wszystkodlaklubu.pl (w zakładce „Szkolenia i Webinaria”), na Facebooku wszystkodlaklubu.pl
Wszystkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: info@wszystkodlaklubu.pl