Zaproszenie do udziału w spotkaniach konsultacyjnych

W związku z trwającymi konsultacjami dotyczącymi zmiany Regulaminu przyznawania nagród sportowych Samorządu Województwa Dolnośląskiego oraz  zmiany Regulaminu przyznawania stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniach konsultacyjnych, które odbędą się w dniu 6 września br. w sali nr 510 (Vp.) w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego przy ulicy Dobrzyńskiej 21-23 we Wrocławiu.

  • w godzinach 10:00 – 11:30 – spotkanie konsultacyjne projekt Regulaminu przyznawania nagród sportowych Samorządu Województwa Dolnośląskiego,
  • w godzinach 11:45 – 13:15 – spotkanie konsultacyjne projekt Regulaminu przyznawania stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe.

 

Jednocześnie informuję iż treść ogłoszeń o rozpoczęciu konsultacji wraz z formularzami zgłaszania opinii jest dostępna na stronie: www.umwd.dolnyslask.pl/sport/aktualnosci.

 

Potwierdzenie udziału należy zgłaszać w terminie do 4 września br. na adres: joanna.imiela@dolnyslask.pl lub telefonicznie: 71/770 41 06.