Wygraj udział w ceremonii medalowej podczas TWG 2017!

Organizatorzy 10. Światowych Igrzysk Sportowych przygotowali konkurs dla fanów sportu, w którym do wygrania jest nietypowa nagroda, bo udział w dekoracji medalistów. Wcześniej zwycięzcy będą mieli szansę obejrzeć finałową rywalizację. Nagród będzie dziesięć – po jednej na każdy dzień The World Games 2017.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Chętni muszą uzasadnić, dlaczego właśnie w ich ręce powinna trafić nagroda. Należy pamiętać o tym, aby wskazać konkretną dekorację (ważna też jest data ceremonii). Oprócz opisu konieczne jest również zdjęcie, które pokaże, w jaki sposób miłośnicy sportu czekają na rozpoczęcie wrocławskiej edycji The World Games 2017. Zdjęcie wraz z uzasadnieniem trzeba przesłać na adres konkurstwg@gmail.com.

Spośród wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybiorą dziesięciu laureatów, którzy wraz z przedstawicielami światowych federacji oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia World Games (IWGA) uścisną dłoń mistrzów, którzy będą odbierać na podium zasłużone krążki.

Regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.theworldgames2017.com. Na tej stronie również szczegóły odnośnie finałów w zakładce HARMONOGRAM