W dniach 28-29.06.2015 miała miejsce w Poznaniu XXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Pływaniu Synchronicznym (roczniki 2000 I młodsze). W tej pięknej dyscyplinie Dolny Śląsk reprezentowały 4 dolnośląskie kluby, w tym niedawno powstały klub Aurora, którego reprezentację przedstawia fotografia.
KLASYFIKACJA PUNKTOWA / KLUBY
- LUKS Aquarius Bielawa BIE – 38,1 /trener Magdalena Szymczykiewicz
- UKS Mazowia Synchro Warszawa MAZ – 36,309
- AZS Organizacja Środowiskowa Poznań AZS Oś – 24
- KS Wodnik Śrem WOD – 16
- AZS AWF Wrocław – 9 /trenerki dr Karolina Wuchowicz-Dubiel i Małgorzata Misiarz
- KP Akwawit Leszno AKW – 5,29
- AZS AWF Poznań AZP – 4,275
- KS Aurora Wrocław AUR – 4 / trener Ksenia Yadlovskaya
- UKS Wanda Poznań WAN – 2,58
- MKS Juvenia Wrocław-0,2/trenerki dr Karolina Wuchowicz-Dubiel i Małgorzata Misiarz
KLASYFIKACJA PUNKTOWA /WOJEWÓDZTWA
- Wielkopolskie – 52,145
- Dolnośląskie – 51,3
- Mazowieckie – 36,309
Solistki
IV m Aquarius Bielawa OGÓREK AGATA 2000
VI m Aquarius Bielawa CIOS JULIA 2002
VIII m Aquarius Bielawa BEŁTOWSKA JOANNA 2000
IX m AZS AWF Wrocław FRĄSZCZAK WIKTORIA 2000
XI m Aquarius Bielawa SOCHA KATARZYNA 2002
XIII m Aurora Wrocław WACŁAWIK ALEKSANDRA 2000
Duety
III m Aquarius Bielawa BEŁTOWSKA JOANNA & OGÓREK AGATA
V m AZS AWF Wrocław FRĄSZCZAK WIKTORIA & ALEKSAK ADRIANNA
VI m Aquarius Bielawa SOCHA BARBARA & SOCHA KATARZYNA
VIII m Aquarius Bielawa CIOS JULIA & SZYMCZYKIEWICZ MATYLDA
IX m Aurora Wrocław WACŁAWIK ALEKSANDRA & SEREDYN ALICJA
XII m Aquarius Bielawa BIAŁEK ZUZANNA & MIKA ZUZANNA
Kombo
II m Aquarius Bielawa w składzie
- BEŁTOWSKA JOANNA
- BIAŁEK NATASZA 2001
- CIOS JULIA 2002
- MIKA ZUZANNA 2001
- OGÓREK AGATA 2000
- SIENKIEWICZ ANNA 2002
- SIENKIEWICZ JUSTYNA 2002
- SOCHA BARBARA 2002
- SOCHA KATARZYNA 2002
- SZYMCZYKIEWICZ MATYLDA 2001
Res. CZYŻYKIEWICZ JULIA 2002
Res. JAKUBCZAK PAULINA 2001
VII m Juvenia Wroclaw w składzie
- SZYDA DOMINIKA 2002
- WÓJCIK MARTYNA 2004
- KILIAN GABRIELA 2005
- MARCINIAK ZUZANNA 2005
- STEFAŃSKA NATALIA 2005
TEAM
II m Aquarius Bielawa w składzie
- BEŁTOWSKA JOANNA 2000
- BIAŁEK NATASZA 2001
- MIKA ZUZANNA 2001
- OGÓREK AGATA 2000
- SZYMCZYKIEWICZ MATYLDA 2001
IV m Aquarius Bielawa w składzie
- CIOS JULIA 2002
- DZIEKOŃSKA JULIA 2002
- ŁYŚ JAGODA 2004
- ŁYŚ ZUZANNA 2002
- SIENKIEWICZ ANNA 2002
- SIENKIEWICZ JUSTYNA 2002
- SOCHA BARBARA 2002
- SOCHA KATARZYNA 2002
VIII m Juvenia Wroclaw w składzie
- SZYDA DOMINIKA 2002
- WÓJCIK MARTYNA 2004
- KILIAN GABRIELA 2005
- MARCINIAK ZUZANNA 2005
- STEFAŃSKA NATALIA 2005
Szczegółowe wyniki na www.synchro.polswim.pl