Konkurs trwa! Wygraj udział w ceremonii medalowej podczas TWG 2017!

Organizatorzy 10. Światowych Igrzysk Sportowych przygotowali konkurs dla fanów sportu, w którym do wygrania jest nietypowa nagroda, bo udział w dekoracji medalistów. Wcześniej zwycięzcy będą mieli szansę obejrzeć finałową rywalizację. Dodajmy, że nagród będzie dziesięć.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Chętni muszą uzasadnić, dlaczego właśnie w ich ręce powinna trafić nagroda. Należy pamiętać o tym, aby wskazać konkretną dekorację (ważna też jest data ceremonii). Oprócz opisu konieczne jest również zdjęcie, które pokaże, w jaki sposób miłośnicy sportu czekają na rozpoczęcie wrocławskiej edycji The World Games 2017. Zdjęcie wraz z uzasadnieniem trzeba przesłać na adres konkurstwg@gmail.com. Spośród wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybiorą dziesięciu laureatów, którzy wraz z przedstawicielami światowych federacji oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia World Games (IWGA) uścisną dłoń mistrzów, którzy będą odbierać na podium zasłużone krążki.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa o północy z 19 na 20 lipca 2017 roku.

Regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.theworldgames2017.com. Na tej stronie również szczegóły odnośnie finałów w zakładce HARMONOGRAM